Podľa viacerých jej fanúšikov sa na seba Jasmina Alagič Vrbovská už takmer ani nepodobá. Niektorí dokonca tvrdia, že pred desiatimi rokmi by sme ju zrejme ani nespoznali! Je to naozaj tak?

Jasmina Alagič Vrbovská
Zdroj: Instagram.com/JasminaAlagic/

S plastikami je to vraj ako s tetovaniami. Ani neviete ako, a už ich máte niekoľko. Podľa jej fanúšikov by sme ju na fotkách spred desiatich rokov určite ani nespoznali. Je totiž celkom zjavné, že si k svojmu terajšiemu vzhľadu značne dopomohla.

A ani sa tým netají. Pery si dala napustiť ešte v roku 2016, a odvtedy to robí pravidelne, respektíve udržiava si ich. Mala totiž pocit, že jej horná pera je výrazne tenšia, ako spodná, a tak sa rozhodla pre ich úpravu.

„Vždy sa mi páčili plné pery, ale mala som strach, aby po zákroku nevyzerali neprirodzene. A podarilo sa. Keď sa zákrok robí jemne a vkusne, tak skôr doladia to, čo príroda nezariadil, a zvýši sebavedomie,“ vyjadrila sa samotná Jasmina.

Zrejme to však nebude jej prvý, a ani posledný plastický „zásah do tela“. Len sa pozrite na jej fotky spred pár rokov, a porovnajte si ich s jej súčasnými fotkami…