Slovenka s maďarskými i bulharskými koreňmi Ivana Christová, je dvojnásobnou kráľovnou krásy a svetovou modelkou. Už na prvý pohľad je teda jasné, že práve vďaka svojim koreňom je taká krásna…

Ivana Christová
Zdroj: Instagram.com/IvanaChristová

Ivana Christová bola dokonca prvou Miss Československa. Všetky ženy obdivovali jej pôvab a tak trochu jej aj závideli jej krásu. Niet sa čomu čudovať, Christová je skutočne nádherná žena.

Čo sa však ešte nedávno rozoberalo, je práve jej kolísavá váha. Nie každá bývalá modelka si udrží štíhlu postavu, napríklad aj po pôrode. Ivana Christová nie je výnimkou, čo ju určite aj nejaký čas trápilo a s nadbytočnými kilami vo veľkom bojovala.

Avšak len nedávno prišla na to, že je to zbytočné a napriek nim sa cíti úžasne a nepotrebuje k tomu vyzerať tak, ako pred rokmi. Je vidieť, že je sama so sebou spokojná a šťastná, a to je, dovolíme si tvrdiť, najlepší „šperk“, aký vôbec môže žena nosiť. Teraz navyše zverejňuje zopár svojich aktuálnych fotografií na sociálnej sieti Instagram, ktoré nám všetkým vyrazili dych. Doslova!

Otvorte si našu galériu, kde ich nájdete...