Už vás to zrejme ani neprekvapuje. Jedna z krások Borisa Kollára, ktorá bola spolu s ním v aute a stala sa účastníčkou vážnej dopravnej nehody, prežívala vianočné sviatky tak trochu netradične…

Miroslava Fabušová po autonehode v roku 2019.
Zdroj: instagram Miroslava Fabušová

Pod slovom „netradične“ ale nemyslíme niekde v teplej exotike za hranicami, ako to majú vo zvyku niektoré celebrity – stráviť vianočné sviatky mimo Slovenska a užívať si namiesto nepríjemnej zimy úžasné teplo. Bývalá misska a playmate Miroslava Fabušová, totiž poňala vianočné sviatky ešte „originálnejšie“.

Po autonehode sa nejaký čas zotavovala, rovnako tak aj Boris Kollár, ktorý musel dokonca absolvovať aj operáciu. Vtedy sme o ňom nejaký ten čas nepočuli, po dôkladnom vyšetrení lekárom totiž zistili, že má zlomený krčný stavec a rekonvalescencia bude náročnejšia a dlhšia, ako si možno mysleli. Po operácii dokonca obleteli sociálne siete aj videá, na ktorých ďakuje lekárom a lekárkam, ktorí sa oňho starali a bolo na ňom vidieť, že nie je úplne fit.

Doteraz o ňom počujeme len občas, no nedostatok informácií „z jeho sveta“, dopĺňa práve Miroslava Fabušová, ktorej nahá fotografia pred vianočným stromčekom vyvolala poriadny ošiaľ. Dokazuje tak, že rozhodne nepatrí medzi hanblivé ženy a na svoje telo je dosť pyšná. Dokonca je na fotografii vidieť aj intímne tetovanie!

Otvorte si našu galériu, kde nájdete túto fotografiu! Čo na ňu hovoríte?