Jedného dňa sa postavila na váhu a tá jej ukázala ERROR. Zmenila však svoju stravu a kilá išli dole.

Žena sa rozhodla podeliť o svoju neskutočnú transformáciu po tom, čo za jediný rok schudla viac ako sto kilogramov. Ako sa jej to podarilo?

Tridsaťosemročná Noelle Dawson pribrala tak veľmi, že keď sa postavila na váhu, ukázalo jej iba error... Rozhodla sa teda niečo so svojím telom, ale aj životom urobiť. Mamička piatich detí, ktorá pochádza z Nashville totiž zistila, že váha neukazovala čísla preto, že bola na ňu príliš ťažká. V tom čase totiž vážila 190 kilogramov.

Noelle za túto svoju obrovskú nadváhu viní svoje detstvo. Kedysi bola totiž gymnastkou a mala veľmi prísnu diétu. Jej tréneri ju obmedzovali v jedení a prikazovali jej, čo má jesť a čo nie. Keď teda jedného dňa prestala športovať, dopriala si všetko, čo predtým nemohla.

Keď potom spoznala svojho manžela a kvôli jej nadváhe sa im nedarilo otehotnieť, začala jesť ešte viac... Nakoniec si adoptovali štyri deti a po týchto adopciách aj otehotnela. „Kvôli mojej nadváhe som mala problém chodiť, obuť si topánky či vziať moje deti kamkoľvek. Potrebovala som schudnúť aspoň sto kíl, ako som to však mala zvládnuť?“ spomína.

Potom sa však rozhodla vyskúšať keto diétu. Podarilo sa jej schudnúť neskutočných 88 kíl a to aj bez toho, aby cvičila. Vtedy si však uvedomila, že je na čase začať chodiť do posilňovne.

Práve vďaka diéte a cvičeniu napokon schudla až sto kilogramov. Mala však prevísajúcu kožu, ktorá jej stále sťažovala život, a tak išla na operáciu. Lekári jej ju odstránili a ona nemôže byť šťastnejšia.

„Teraz mám možnosť vidieť skutočné výsledky, keď som sa zbavila tej kože. Neustále ma to inšpiruje a motivuje, aby som na sebe stále pracovala,“ dodala.