Móda a krása TOTO sú štýlové "zimné" vlasy: WOW! Neuveríte, ktoré farby sú najväčšia pecka! (FOTO)

ZDROJ:

Ani v zime nenosíte vlasy skryté len pod čiapkou. Počas pekných dní necháte vyniknúť vašej frizúre a na zimnom slnku sa budú tento rok viac ako inokedy lesknúť trendy farby sezóny. Patria k nim až plamenne ohnivé a značne odvážne.

TOTO sú štýlové
V našej galérii pod článkom nájdete viacero odtieňov, ktoré budú v priebehu zimy najviac fičať...

Nebojte sa zmeny
Vlasy nie sú na to, aby sme ich nosili stále rovnaké. Dorastajú predsa neustále, a tak nie je dôvod neprispôsobovať ich tak trochu aj cyklu ročných období. Smelo do toho, zmena je život a na svah sa oplatí vyraziť s novými odtieňmi. Aj keď len s moderne sfarbenými kaderami vykúkajúcimi spod čiapky.

Obľúbený účes na všetky spôsoby: TAKTO ním očaríte každého

Medená
Nepokazíte ňou nič. Meď je farba patriaca Venuši a každá žena chce byť podmanivou Venušou, ktorá si získa srdcia mužov. A keďže zimné oblečenie obvykle skryje boky, zadok aj prsia, tak ostáva ešte medená farba, aby sa za ňou muži obzerali. Je dosť výrazná aj pri šedivom zafarbení mestského snehu. A na svahu tiež fenomenálne očarí.

TOTO sú štýlové

Červenohnedá
Nie je tak korenistá ako medená, ale dáva do hnedej šmrnc vášne a okoliu signál, že hoci je vonku chladno, vo vašom srdci nie je mráz. Je to farba optimizmu, na ktorej vie slnko počas pekných dní zahrať mnoho odtieňov. Aj také, ktoré by ste nečakali.

Zlepšite si svoj chvostík: 4 raz-dva hotové vlasové triky

Dymová ružová
Ružová je a aj bude obľúbená farba vlasov pre všetky ženy. Pridajte k nej trochu dymového nádychu a staňte sa hviezdou zimnej sezóny. Je to vychytený odtieň, ktorý nebude tak sladký a nebude ani príliš chladný. Je to takzvaná vyspelá ružová. Už nie je dievčenská ani staroružová. Je to presne typ vlasov, ktorý spraví z každej ženy atraktívnu.

Zlatá
Blond je farba, ktorá nikdy nebude stáť bokom, čo sa týka trendov. Má toľko odtieňov, že jeden život by žene nestačil, aby ich všetky vyskúšala. Na zimnú sezónu máme aktuálne favoritku v zlatej farbe, ktorá pripomína niečo medzi 24 karátovým zlatom a mosadzou. Byť blond môže byť aj elegantné. Práve táto farba to dokazuje.

Ozdobte si účes podľa Kate: 30 vlasových doplnkov štýlovej vojvodkyne

V našej galérii pod článkom si môžete prezrieť najaktuálnejšie zimné odtiene. Vyberiete si?

Autor: Marcos
Zdroj foto: Gettyimages

#WANDASK