Bývalá playmate, ktorá hviezdila aj v slovenskej reality show Hotel Paradise, Zuzana Plačková, je dnes jednou z najsledovanejších celebrít na Slovensku. Má mnoho fanúšikov aj odporcov, a zakladá si najmä na kontroverznosti a na tom, ako vyzerá. Ak ste si už začínali myslieť, že nepríde s ničím novým, mýlili ste sa.

TIPY A TRIKY Ako zo seba na fotografii urobiť inú ženu, ovláda vďaka šikovným aplikáciám.
Zdroj: Instgram.com/Queenplačková

Zuzana Plačková vystupuje pod pseudonymom Queen Plačková. Je jednou z najznámejších instagramových celebrít, aké máme. Na sociálnych sieťach je úspešná najmä vďaka vlastnej sebaprezentácie, ale aj vďaka súťažiam, ktoré na nich často organizuje. To jej zaručuje neustály nárast sledovateľov.

Ťažko teda povedať, koľko ľudí ju v skutočnosti sleduje práve preto, že k nej skutočne vzhliadajú. Na začiatku svojej kariéry sa však venovala modelingu, ktorý ale sama neraz označila za „lacný“, čo je vlastne paradox, pretože ona sama nemá problém s nahotou… A tak s modelingom sekla a začala si raziť vlastnú cestu – najprv ako playmate, neskôr ako súťažiaca v reality show s názvom Hotel Paradise. Teraz je z nej už len influencerka.

Za toto obdobie sa však celkom značne zmenila a je vidieť, že prešla nejednou plastickou úpravou. Teraz to navyše vyzerá tak, že podstúpila ďalšie skrášľovanie? Uff… Nepreháňa to už trochu?

Otvorte si našu galériu, kde nájdete jej fotografie a…
Anketa
Aj vy si myslíte, že to Zuzana Plačková s plastikami poriadne preháňa?
  • 83%
  • 17%