Módna ikona Meghan: Všimli ste si, ako efektne kombinuje doplnky?

Módna ikona Meghan: Všimli ste si, ako efektne kombinuje doplnky?
Krásna vojvodkyňa Meghan Markle nás ohuruje nielen svojimi outfitmi, ale tiež dokonalým spájaním doplnkov. Vie presne, aké náušnice či náhrdelník si má vybrať, keď chce byť štýlovo zladená. Inšpirovať sa ňou môžete aj vy, stačí, keď si otvoríte našu galériu pod článkom a vyberiete si, ktorá z jej originálnych kombinácií sa vám páči najviac...

Jeseň v štýle Victorie Beckham: 20x kedy ju budete chcieť kopírovať

Obľúbeným doplnkom Meghan sú malé a jemnučké náušnice v rôznych štýloch, ktoré si vyberá podľa outfitu. Očividne zvažuje jeho výraznosť, farebnosť, vzor i samotný strih. S nenápadnými náušnicami nemožno nič pokaziť, ak si vyberiete správny druh. Meghan strieda trblietavé, tmavé, a dokonca sa nebojí ani ostňov.

Baby, nestrácajte čas s OUT kúskami: TAKTO by ste sa mali obliekať počas jesene

V našej galérii pod článkom nájdete štýlové doplnky Meghan Markle, ktorými sa môžete inšpirovať a nájsť si tie pravé pre seba. Vyberiete si?

Autor: Lucia
Zdroj foto: Gettyimages


Super TEST! Viete, čím budete v ďalšom živote?
Otestuj sa

Galéria

Módna ikona Meghan: Všimli ste si, ako efektne kombinuje doplnky? Módna ikona Meghan: Všimli ste si, ako efektne kombinuje doplnky? Módna ikona Meghan: Všimli ste si, ako efektne kombinuje doplnky? +17Módna ikona Meghan: Všimli ste si, ako efektne kombinuje doplnky?
Focus Media

Video

Diskusia

Čítaj viac