Najdokonalejšie svadobné mejkapy: Ktorá slávna kráska vás zaujala najviac?

Najdokonalejšie svadobné mejkapy: Ktorá slávna kráska vás zaujala najviac?
Pre mnohé mladé slečny je svadba vrcholom ich zrejúcej krásy. Do jej príprav idú s plným nasadením, potrpia si na každý detail, nepodcenia ani jednu drobnosť. A ako sa na správnu nevestu patrí, musia v deň D vyzerať dokonale. Predstavujeme vám slávne krásky, ktoré to dokázali priam dokonale. V našej galérii pod článkom ich nájdete všetky...

Krásou neoplývajú: TOTO je 23 najškaredších žien v Hollywoode

Nevesty pod drobnohľadom
Iné nie sú ani slávne ženy, ktoré taktiež túžili byť v svoj veľký deň o čosi výnimočnejšie. Či už vás váš veľký deň ešte len čaká alebo ste len jednoducho zvedavé, pozrite si, ako vyzerali známe krásky vo svoj svadobný deň. Zoberte si inšpiráciu, alebo sa iba pokochajte nad ich dokonalým lookom. Nemusíte ich nápady predsa využiť len vo svadobný deň, príležitostí na slávnostný mejkap je počas roka viac ako dosť.

Zničená vojvodkyňa Kate: 19 dôkazov, že kráľovský život jej neprospieva

Kate Middleton
Údajne bol mejkap v jej vlastnej réžii. Podľa informácií, ktoré sa dostali na verejnosť, Kate zvládla svoj svadobný mejkap sama. V predstihu sa síce radila s odborníkmi a dohliadali na ňu špecialisti od Bobby Brown, ale žiarivú tváričku krásnej nevesty má na svedomí ona. Použila rozjasňovače, naniesla si tenkú linku na oči, jemnú ružovú lícenku a jemný rúž s ružovkastým nádychom. Veľmi vkusné, a pritom tak prirodzené.

Navonok dokonalá, ale... Preboha, to sú naozaj jej ruky?

Otvorte si našu galériu pod článkom, kde nájdete ďalšie slávne krásky, ktorých svadobný mejkap nás najviac zaujal. Vybrali by ste si?

Autor: Lexy
Zdroj foto: Gettyimages


Super TEST! Viete, čím budete v ďalšom živote?
Otestuj sa

Galéria

Najdokonalejšie svadobné mejkapy: Ktorá slávna kráska vás zaujala najviac?Najdokonalejšie svadobné mejkapy: Ktorá slávna kráska vás zaujala najviac?Najdokonalejšie svadobné mejkapy: Ktorá slávna kráska vás zaujala najviac?+2Najdokonalejšie svadobné mejkapy: Ktorá slávna kráska vás zaujala najviac?
Focus Media

Video

Diskusia

Čítaj viac