Nechutné! Baby, TAKTO sa plavky nenosia...

Nechutné! Baby, TAKTO sa plavky nenosia...
Niekedy ani nie celkom jasné, či to tie baby robia naschvál, aby vzbudili pozornosť, alebo ide o nepríjemnú náhodu.  Módna návrhárka Dominika Jankovičová ukázala rozkrok v plnej paráde. Takže, keď pôjdete na kúpalisko, dajte si pozor, nech neskončíte rovnako. V našej galérii pod článkom nájdete ďalšie fotografie Dominiky z jej Instagramu. Wow, to je riadna dračica!

Playmate Plačková predviedla TOP letný účes: Nabrali by ste odvahu?

Nielen, že si neobliekla vrchný diel plaviek, ale nerobila si starosti ani s tým, aby ustriehla svoj vyzývavý rozkrok. Plavky musíme pochváliť, sú naozaj štýlové a v súlade s aktuálnym módnym trendom, ale Dominikine úmyselné či neúmyselné odhalenie pôsobí vulgárne až nechutne. Jednoznačne by sme sa v tomto štýle nefotili. Čo vy na to?

Máte malé prsia? Pred prvým rande ho upozornite, že...

V našej galérii pod článkom nájdete ďalšie sexy zábery Dominiky Jankovičovej z jej Instagramu. Čo na ňu poviete, celkom odvážne?

Autor: Simi
Zdroj foto: Instagram, Pluska.sk (Júlia Blažejová)


SUPER TEST! Ako vás vníma vaše okolie? Odpoveď vás určite prekvapí!
Otestuj sa

Galéria

Nechutné! Baby, TAKTO sa plavky nenosia...Nechutné! Baby, TAKTO sa plavky nenosia...Nechutné! Baby, TAKTO sa plavky nenosia...+17Nechutné! Baby, TAKTO sa plavky nenosia...
Focus Media

Video

Diskusia

Čítaj viac