Starnúcej Julii odvaha nechýba: To fakt išla do tejto farby?

Starnúcej Julii odvaha nechýba: To fakt išla do tejto farby?
Herečka Julia Roberts patrí medzi chameleónov, čo sa týka zmeny vlasovej farby. Keď sa pozriete na premeny, ktoré v priebehu rokov podstúpila, zaručene nám dáte za pravdu. Stačí si otvoriť našu galériu pod článkom, kde nájdete množstvo dôkazov, že na hlave vyskúšala takmer všetko, no nie každý odtieň jej pristal. Súhlasíte? Tentokrát skúsila zase niečo totálne extrémne...

Nechápe vás kaderníčka? Vieme presne, čo jej povedať?


Kombinácia blond a jemnej ružovej bola správnou voľbou. Sympatickej Julii dodal tento originálny nápad trochu mladistvého vyžarovania, pričom tomu dopomohol aj zapletený vrkoč, typický skôr pre mladšie dámy. Ani sa nečudujeme, že sa rozhodla pochváliť s novým štýlom na Instagrame. A to staroružové sako! Úžasné! Asi jej look skopírujeme už zajtra!

Wow, zo slávnej herečky je ryšavka! Mala by TAKTO zostať...

V našej galérii pod článkom nájdete mnohé look-y Jullie Roberts. Takto menila farbu vlasov v priebehu rokov. Ktorá sa vám najviac páči?

Autor: Simi
Zdroj foto: Gettyimages, Instagram.com/juliaroberts


SUPER TEST! Ako vás vníma vaše okolie? Odpoveď vás určite prekvapí!
Otestuj sa

Galéria

Starnúcej Julii odvaha nechýba: To fakt išla do tejto farby? Starnúcej Julii odvaha nechýba: To fakt išla do tejto farby? Starnúcej Julii odvaha nechýba: To fakt išla do tejto farby? +41Starnúcej Julii odvaha nechýba: To fakt išla do tejto farby?
Focus Media

Video

Diskusia

Čítaj viac