Šup, prsíčka von! Ktoré dámy boli na Cannes 2019 decentné a ktoré to prehnali?

Šup, prsíčka von! Ktoré dámy boli na Cannes 2019 decentné a ktoré to prehnali?
Na Cannes 2019 sa to, ako každý rok, hemžilo dokonalými outfitmi. Viaceré dámy si dali záležať na výrazných výstrihoch, no nie vždy to dopadlo práve najlepšie. Aj s prsíčkami treba vedieť decentne pracovať a odhadnúť, či je niečo vhodné alebo nie. V našej galérii pod článkom nájdete najmarkantnejšie výstrihy z tohtoročného Cannes. Ktoré krásky to fakt prehnali?

Krásou neoplývajú: TOTO je 23 najškaredších žien v Hollywoode

Modelka Petra Němcová to tento rok akosi neodhadla. Prsia jej zo šiat vykúkali už z diaľky a len málokto prehliadol, že strihovo to pre ňu nie je práve najvhodnejšia alternatíva. Jej krásna postava mala vo zvolených šatách absolútne neforemný tvar a o výstrihu ani nehovoriac. Jediné, čo sa dá vyzdvihnúť je krásna farba, ktorá sa k tejto jemnej dáme náramne hodí.

Na titulkách krásky, no realita je iná: Pozrite, ako nás zavádzajú!

Otvorte si aj našu galériu pod článkom, kde nájdete ďalšie celebritné výstrihy, ktoré nás na Cannes 2019 zaujali. Ktorý z nich je podľa vás naj?

Autor: Lucia
Zdroj foto: Gettyimages


Super TEST! Viete, čím budete v ďalšom živote?
Otestuj sa

Galéria

Šup, prsíčka von! Ktoré dámy boli na Cannes 2019 decentné a ktoré to prehnali? Šup, prsíčka von! Ktoré dámy boli na Cannes 2019 decentné a ktoré to prehnali? Šup, prsíčka von! Ktoré dámy boli na Cannes 2019 decentné a ktoré to prehnali? +43Šup, prsíčka von! Ktoré dámy boli na Cannes 2019 decentné a ktoré to prehnali?
Focus Media

Video

Diskusia

Čítaj viac