Najprv zlatokopka v Rytmusovom klipe a dnes... 19 fotiek super maminky Agáty Prachařovej!

Najprv zlatokopka v Rytmusovom klipe a dnes... 19 fotiek super maminky Agáty Prachařovej!
Aj modelky vedia byť supermamy. Agáta Prachařová je toho dokonalým dôkazom. Dvojnásobná mama sa totiž svojimi úspechmi v rodičovstve nebojí pochváliť aj na sociálnych sieťach. Predvádzacie móla vymenila za priestor detskej izby, kde sa zvŕta medzi svojím synčekom a mladšou dcérkou. V našej galérii nájdete viacero fotiek, z ktorých je evidentné, akou je skvelou mamou...

Ťažko sa tomu verí, ale nie každý po nich túži: 20 celebrít, ktoré nechcú mať deti

Deti a fotenie
Decká jej prirástli k srdcu a hoci sa už snaží čoraz menej venovať modelingu a práve naopak, ona sama sa stáva fotografkou, tak nikdy neodolá profesionálnemu pózovaniu pred fotografom. Len úlohu sexy samičky vymenila za úlohu sexy mamičky. A svoj Instagram zaplavila svojimi detskými radosťami.

Zabudnite na ženskú sexbombu: Slávna herečka sa stráca pred očami

Otvorte si aj našu galériu pod článkom, kde nájdete viacero milých fotografií Agáty s jej milovanými detičkami.

Autor: Marcos
Zdroj foto: Instagram.com/agatahanychova


 

 


SUPER TEST! S ktorým znamením zverokruhu si v posteli rozumiem najlepšie?
Otestuj sa

Galéria

Najprv zlatokopka v Rytmusovom klipe a dnes... 19 fotiek super maminky Agáty Prachařovej! Najprv zlatokopka v Rytmusovom klipe a dnes... 19 fotiek super maminky Agáty Prachařovej! Najprv zlatokopka v Rytmusovom klipe a dnes... 19 fotiek super maminky Agáty Prachařovej! +16Najprv zlatokopka v Rytmusovom klipe a dnes... 19 fotiek super maminky Agáty Prachařovej!
Focus Media

Video

Diskusia

Čítaj viac