TOP 22 oscarových outfitov: Lady Gaga znova nemala konkurenciu

TOP 22 oscarových outfitov: Lady Gaga znova nemala konkurenciu
Celebritné krásky sa predviedli v nádherných róbach, no tento rok sa nekonalo žiadne veľké prekvapenie. Nikto nejak špeciálne neohúril, ani nešokoval svojím outfitom. Každá z dám bola jedinečná a špecifická. My sme si však za kráľovnú vybrali očarujúcu Lady Gaga. V našej galérii pod článkom nájdete všetky princezné oscarového večera. Ktorá z nich sa vám najviac páčila?

(Ne)zaslúžené víťazstvo? 20 celebrít, ktoré si vraj nikdy nemali dostať Oscara

Speváčka a herečka Lady Gaga si tento rok zvolila čiernu farbu. Pravdepodobne sa jedná o symboliku k jej postave vo filme Zrodila sa hviezda, ktorá mala tragický osud a veľmi skoro prišla o lásku svojho života. Róba má nesmierne zaujímavý strih, nádherne lemujúci speváčkinu postavu. Dlhé rukavice sú trefným doplnkom, rovnako ako drdolový účes a honosné šperky. Predstavte si, že má na krku 120-karátový diamant!

Poznáme prvé oscarové outfity: Pozerajte na TÚTO katastrofu!

Otvorte si aj našu galériu pod článkom, kde nájdete najkrajšie look-y z udeľovania Oscarov. Ktorá sa vám najviac páči?

Autor: Simi
Zdroj foto: Gettyimages


Otestujte sa! Kým ste boli v minulom živote? Odpoveď vás zaskočí!
Otestuj sa

Galéria

TOP 22 oscarových outfitov: Lady Gaga znova nemala konkurenciuTOP 22 oscarových outfitov: Lady Gaga znova nemala konkurenciuTOP 22 oscarových outfitov: Lady Gaga znova nemala konkurenciu+49TOP 22 oscarových outfitov: Lady Gaga znova nemala konkurenciu
Focus Media

Video

Diskusia

Čítaj viac