Každé z dvanástich znamení je iné. Aj vďaka tomu je svet tak atraktívne pomiešaní. Môžete si nájsť protiklady, ktoré vás priťahujú, ale aj spoločnosť, pri ktorej sa budete tešiť, že vrana k vrane sadá. Poznáte vaše spriaznené duše zverokruhu?

Spriaznená duša je ten najlepší priateľ.
Spriaznená duša je ten najlepší priateľ.
Zdroj: shutterstock

Ak chcete hľadať veci, ktoré vás spájajú a nie rozdeľujú, zamerajte sa na vlastnosti, ktoré máte spoločné s inými znameniami. Lepšie si tak dokážete vybudovať prirodzené priateľstvá, spravíte lepší dojem a do svojho okolia si pustíte ľudí, ktorí sú na vašej vlne.  V článku sa dozviete, s kým budete najlepšími životnými parťákmi. Pretože vám to predpísali samotné hviezdy.  

Ohňové znamenia

Do tejto skupiny patria Baran, Lev a Strelec. Spája ich vášeň a dokonalé nadšenie pre život. Sú to extrovertné povahy, sú priateľskí, ale nič neodpúšťajú. Každé ohnivé znamenie potrebuje však na šťastie aj istú úroveň slobody. Ohnivé znamenia sú hráči so silným ťahom na bránku. No občas majú tendenciu vyhorieť. Aj v tom sa však vedia podporiť. Táto trojka sa vždy pochopí aj podporí. Vedia, čo to je ísť za svojimi snami a postupne si ich odškrtávať v zozname.

Zemské znamenia

Býk, Panna a Kozorožec. Znamenia, ktoré majú ladenie samaritána, múdrosť v hlave a lásku v srdci. Vďaka tejto kombinácii dokážu byť skutočne jemnými ľuďmi, na ktorých sa vždy dá spoľahnúť. Ak hľadáte vernosť a odhodlanie v jednom, sú to práve zemské znamenia, ktoré tieto hodnoty majú vo svojom rebríčku veľmi vysoko. Sú pracovití, skromní, ale aj zmyselní. Vynikajúco sa preto zhodnú v názoroch na svet.