Sú znamenia, ktoré aj na výročie svadby, alebo zásnub zabudnú už po prvom roku. Lenže potom sú tu znamenia, ktoré nielenže nikdy nezabudnú. Nájdu si aj množstvo ďalších dôvodov, aby ste mohli osláviť to, že ste zamilovaní.

Na oslavu lásky si vždy nájdu príležitosť.
Na oslavu lásky si vždy nájdu príležitosť.
Zdroj: Shutterstock.com

Každý rád prežíva chvíle zamilovania a lásky. Lenže sú znamenia, ktoré Valentína považujú za zbytočnosť, výročie prehliadnu a každodenná pusa ako oslava spoločného rána im nenapadne. Z opačného súdka sú znamenia, ktoré v každej príležitosti vidia možnosť na túlenie, láskanie, oslavu vzájomnej radosti, že ste spolu. Nemusí ísť pritom vždy o hmotné dary, veď aj objatie, ktoré vám rozšíri zreničky je krásnou oslovou výročia.

Výročie za výročím

V zverokruhu máme okrem absolútnych ignorantov osláv lásky aj znamenia, ktoré oslavujú hlavné momenty na spoločnej životom. No aj doslova láskyplných extrémistov. Milujú nielen bežné výročia, ale pripomínajú si aj výročie prvého zoznámenia, prvej pusy, milovania. Kúpy prvého hniezdočka lásky, dovolenky, čohokoľvek. Niekedy je to milé, pre niekoho to môže byť otravné. Podľa toho aký prístup preferujete si vyberte, alebo radšej dajte ruky preč od troch najsladších znamení. Nájdete ich v galérii.