Z jej slov MRAZÍ!

Adela a Viktor Vinczeovci túžili po dieťatku, no vlastné im dopriate nebolo. Rozhodli sa preto pre adopciu, ktorej proces trval naozaj veľmi dlho. Nečakaná novinka prišla koncom minulého roka, keď im zavolali so správou, že pre nich majú dieťatko. Na verejnosť sa to dostalo až začiatkom tohto roka. Hoci si na bábätko už zvykli, stále nemajú vyhraté.

FOTO BÁBÄTKA VINCZEOVCOV TU! JE NÁDHERNÉ!

Adela pre Nový Čas prezradila, aké boli prvotné emócie z príchodu nového člena rodiny. „Je to veľká radosť. My sme o tom dieťatku nepochybovali, bola to láska na prvý pohľad. Ale tie emócie prišli mimo nášho racia. Kým to tá psychika celé spracuje, hoc je o tom rozhodnutí presvedčená, no, boli to zaujímavé emócie."

Adela a VIktor
Adela a VIktor
Zdroj: instagram Viktor Vincze

Obaja stíhajú popri dieťatku pracovať a pomáhajú im aj ich rodičia. Adela aj Viktor sú momentálne súčasťou tanečnej šou Let´s Dance. Pred jedným zo živých vstupov Adela počas rozhovoru redaktorku webu markíza.sk doslova šokovala. Pri otázke o najväčšom strese v jej živote, Adela prezradila najhorší moment jej života. Redaktorka pri jej slovách doslova stratila dych. "Najväčší stres som zažila asi vtedy, keď sme otca našli vo vani priduseného oxidom uhoľnatým, ktorý unikal z kotla a riešili sme záchranku. To bol najväčší stres. Vtedy tam bol Tomáš Bezdeda. Spolu s mamou a s ním sme to super zvládli a našťastie všetko dobre dopadlo," zaspomínala si na ťažkú chvíľu Adela pre markíza.sk. FOTO SI POZRITE TU

Anketa
Ocitli ste sa aj vy niekedy v situácii, že ste museli zachraňovať ľudský život?
  • 73%
  • 27%