Úspešná moderátorka a podnikateľka, Adriana Poláková, sa rozhodla urobiť veľkú zmenu. Opustila svoju dlhoročnú prácu a začala s niečím úplne novým. Prečo sa s kolegami nerozlúčila?

Aďka Poláková sa po dlhšom špekulovaní odmlčala a na Instagrame zverejnila dôvod toho, prečo sa s Teleránom nerozlúčila. "Nelúčila som sa lebo ja verím, že ja aj Darko, budeme pravidelne v Teleráne. Vždy rada prídem napiecť alebo porozprávať o svojom novom živote bez kamier," tvrdí moderátorka.

Adriana s kolegom Darom Richterom tvorili moderátorskú dvojicu ohromných 14 rokov, a nie je sa čo čudovať, že jej skorý odchod bez rozlúčenia prekvapil mnohých divákov. Jej nová cesta ju zaviedla do Rakúska, kde spolu s jej partnertom reštaurujú ich novokúpený kaštieľ.

Adriana Poláková žije v kaštieli v Rakúsku.
Adriana Poláková žije v kaštieli v Rakúsku.
Zdroj: Instagram A. P.

"Áno, je to zmena po 16tich rokoch odísť od top kolegov, z perfektnej roboty...ale život je zmena. A tá moja sa práve deje," konštatuje podnikateľka a cukrárka. Aby na ňu jej diváci nezabudli, novinky zo svojho života bude naďalej zdieľať na sociálnej sieti.

S fanúšikmi sa podelila o sériu dojímavých fotiek z Telerána, ktoré nájdete v galérií TU