Známe osobnosti si veľmi ostražito strážia súkromie a nie je to ináč ani v prípade bývalej tanečnice a jej manžela Mariána. Lenže teraz Ivana spravila výnimku!

Gáboríkovci
Zdroj: Instagram.com/IG

Vďaka sociálnym sieťam máme pocit, akoby sme životy mnohých celebrít zdieľali s nimi. Vieme, kde a ako bývajú, čo majú najradšej, aké kúsky si obliekajú aj kam chodia na dovolenky. Jediné, čo si aj mnohé slovenské influencerky chránia, je pohľad na ich deti. Ivana nebola výnimkou.

Je nádherná!

Väčšinou ukazovala svoju malú Bellu, ktorá už onedlho oslávi rok, len zozadu. Prípadne prekryla v postoch na sociálnej sieti dcérkinu tváričku chutným smajlíkom. Tentoraz však odhalila zo svojej dcérky viac! Ivana uverejnila záber, kde jej malú princeznú vidno z profilu a všetkým nám jej jasné, že toto dieťa bude patriť k najkrajším v slovenskom šoubiznise. Veď predpoklady na to má! Meno Bella znamená v doslovnom preklade z taliančiny prekrásna, nehovoriac o tom, že je plodom lásky dvoch krásnych ľudí. Nežná blondínka a jej manžel, bývalý hokejista, tvoria spolu bez debaty nádherný pár.

Ivana Gáborík nám ukázala dcérkinu tváričku!
Ivana Gáborík nám ukázala dcérkinu tváričku!
Zdroj: Instagram.com/IG
Anketa
Čo poviete? Na koho sa podobá malá Bella Gáborík?
  • 6%
  • 94%