Štyri mesiace sme čakali na to, že sa opäť otvoria terasy a budeme si môcť vychutnať obed či kávu v meste. Dominika Cibulková to hneď využila a vyrazila s kamarátmi k Dunaju. Niečo si však zabudla doma..

Domča je známa tým, že má množstvo priateľov, s ktorými rada chodí do mesta, no kvôli lockdownu sa nemohli stretávať až tak často, ako by si priali. Teraz sa však konečne po dlhom čase opäť otvorili terasy a tak im už nič nebránilo, aby si spolu posedeli pri pohári dobrého vínka či kávičke.

Dominike robili pri posedení v meste spoločnosť samé známe mená ako modelka Barbora Franeková, stylista Andrej Kusalík či fotografka Petra Ficová. "Naša partia "am hof" je späť v hre. Niektorí členovia chýbajú. Nechcete do nej patriť," napísala slávna tenistka k fotke, na ktorej je spolu so svojimi priateľmi. 

Domča zvolila na záťah do mesta bledomodrý top a opäť ukázala, že jej odvaha nechýba a robí si čo chce. Pod tielko si totiž nedala podprsenku a tak vystavila svoje bradavky na obdiv. Tenistka si to však môže dovoliť a kojenie malého synčeka na jej hrudi nezanechalo žiadne stopy. Fotku nájdete v našej galérii.