Princ William bol voči tomu roky skeptický, čomu sa ani nečudujeme. Nie každý je stavaný na to, aby niečo podobné ustál. Teraz však kráľovský palác potvrdil, že sa to stane súčasťou ich životov, a to čoskoro…

Kate a William oslavujú 10. výročie svadby.
Zdroj: instagram / @kensingtonroyal // Chris Floyd

O čo ide? Princ William a vojvodkyňa Kate Middleton si totiž idú založiť svoj vlastný youtube kanál. Niet sa čomu čudovať, ich sledovanosť na sociálnych sieťach je skutočne vysoká, a tak by bolo dobré využiť to.

Kráľovská rodina je totiž stále obrovským stredobodom pozornosti a ich svet ľudí zaujíma rovnako, ako iné, celospoločenské témy. Myšlienka založiť youtube kanál vzišla z projektu, ktorého súčasťou bola samotná Kate Middleton. Išlo o fotografický projekt Hold Still, v ktorom sa spojila so štvorročnou onkologickou pacientkou Mile Sneddonovou. Fotografie, ktoré vtedy spravila, boli zhotovené počas britského lockdownu.

William a Kate sú jediní kráľovskí členovia, ktorí majú svoj vlastný Youtube kanál nezávisle od kráľovskej rodiny. Ich blízke zdroje navyše tvrdia, že sa zameriavajú predovšetkým na vybudovanie úspešnej kampane na sociálnych sieťach, vďaka ktorej sa im podarilo zhromaždiť milióny sledovateľov po celom svete. Tešíme sa a budeme ich sledovať!

Otvorte si našu galériu, kde nájdete ich fotografie...