Pandémia koronavírusu a s ním spojená dlhodobá karanténa, má na mnohých z nás nepriaznivé účinky. Niektorí trpia psychickými problémami, iní zase fyzickými. Výnimkou nie je ani tento muž…

Will Smith.
Zdroj: Youtube/Screen Junkies

Uf, tak toto by sme nečakali. Tento hviezdny herec si prešiel počas pandémie poriadnou premenou. Ale nie pozitívnou, práve naopak. A práve preto ho ani nespoznávame!

Aj keď je o hercoch známe, že sa im takto rapídne kolíše váha najmä vďaka hereckým rolám, v tomto prípade to kvôli role vo filme nebolo. Jeho najnovšie fotky dokazujú, že to s papaním poriadne prehnal, pretože v takejto zlej fyzickej forme ešte nikdy v živote nebol!

Sympatického Willa Smitha poznáme z filmov ako „namakaného“ chlapíka, ktorý je vždy pripravený do akcie. Teraz však už do tej akcie asi až tak pripravený nie je.

,,Toto telo ma prenieslo cez celú pandémiu a nespočet dní prehrabujúc sa v špajzi. Milujem moje telo, ale chcem s acítiť lepšie. Už žiadne polnočné muffiny, hotovo! Dostanem sa do najlepšej formy v živote," napísal Will Smith pod fotku. 

Otvorte si našu galériu, kde nájdete jeho aktuálne fotografie. Garantujeme vám, že zostanete poriadne pozerať!