Keď ich miluješ, nie je čo riešiť. Aj keď si budúca kráľovná a na novom páre čižiem nemusíš šetriť. Lenže Kate má k svojim zrejme špeciálny vzťah. Prečo by ich inak nosila dlhých 17 rokov?

Počas návštevy detskej charity v grófstve Durham nás Kate opäť presvedčila, že sama je sčasti dieťaťom. Na ranči, ktorý poskytuje všakovaké voľnočasové aktivity pre mladých ľudí so špeciálnymi potrebami, si vojvodkyňa vyskúšala nielen golf (ktorý jej beznádejne nešiel), ale sadla si aj za volant traktora a pohladila si aj krásnu malú ovečku. V prvom rade sa však zhovárala a zabávala s tamojšou mládežou.
Zdroj: Getty Images

Ako si všimli zahraničné agentúry, reprezentatívna členka britskej kráľovskej rodiny si do nepohody obúva vždy tie isté čižmy. V prípade, že ju čaká program v náročnejšom teréne, chystá sa na návštevu nejakej farmy alebo má voľný víkend s priateľmi, Kate staví vždy na vysoké čižmy z hnedej usne s nezbedným strapcom na boku.

Dokonale sa hodia na anglický vidiek a pasujú aj k jej obľúbeným voľnočasovým džínsom či sakám v zemitých odtieňoch. Zároveň jej zvýraznia štíhle nohy a čo je hlavné, môže v nich smelo šoférovať traktor aj absolvovať nejaký ľahší výstup po boku manžela. Investícia 475 libier sa v tomto prípade určite vyplatila.

Otvorte si našu galériu, kde nájdete tieto jej topánky. Čo na ne poviete?