UFF, to je ale zmena!

Herečka Dominika Kavaschová sa aktuálne naplno venuje výchove svojej dcérky, ktorá dostala netradičné meno Maia. A hoci je Dominika na materskej, občas si dopraje aj oddych a relax, ako napr. návštevu kaderníka, ktorý vie s jej vlasmi urobiť zázraky.

TAKOUTO PREMENOU SI PREŠLA HEREČKA ZA POSLEDNÉ DVA ROKY: FOTO TU!

Ten jej vlasom naposledy dodal žiarivú farbu, pričom z Dominiky sa stala tmavá brunetka. „Aj oči zrazu viac vyniknú, total brunet,“ napísala herečka k jej novým vlasom, ktoré jej neskutočne pristali. Tentokrát sympatická brunetka urobila ďalšiu radikálnu zmenu v účese, kedy sa opäť vrátila k ofine. „Tak si späť ofča,” napísala herečka ku snímke, na ktorej má krátku ofinu, pričom ďalšie prekvapenie malo ešte len prísť.

Dominika Kavaschová s dcérou Maiou
Dominika Kavaschová s dcérou Maiou
Zdroj: https://www.instagram.com/p/CsUhz8EI7GV/

Dominika o chvíľu na to zverejnila na svojom Instagrame sériu fotiek, na ktorých vidieť jej výraznú zmenu vlasov za posledné dva roky. „Všetky zmeny sa udiali za dva a pol roka. Prisamvačku keď toto dotočím… Ostrihám to total na krátko, nech si oddýchnu chúdence.” Dušovala sa herečka na margo svojich vlasov, pričom niektoré zmeny, ktorými za posledné dva roky prešla, vás naozaj dostanú!

TAKOUTO PREMENOU SI PREŠLA HEREČKA ZA POSLEDNÉ DVA ROKY: FOTO TU!