Pozrite na syna a vnučku Moniky Beňovej!

Monika Beňová sa napriek pokročilému veku rozhodla mať ešte jedno dieťa a je veľmi šťastná, že sa to podarilo. Má krásnu rodinka a hoci je Monika pracovne vyťažená, všetok voľný čas si užíva so svojím partnerom a dcérkou Leou.


Monika má okrem Leušky aj dospelého syna Martina, ktorý je už tiež otcom. Europoslankyňa je hrdou babičkou vnučky Larinky.

TOTO JE SYN A VNUČKA MONIKY BEŇOVEJ. FOTO TU!

Medzi deťmi Moniky Beňovej je vekový rozdiel neuveriteľných 32 rokov. Martin sa narodil výrazne predčasne, no vyrástol z neho krásny muž! "Mohla by som písať o mojej bezhraničnej láske a oddanosti k môjmu synovi a dcérke, ale oni ju zažívajú každodenne, v každom mojom slove, dotyku, pohľade, vo všetkom," napísala Monika pred časom na svojom profile. Tieto slová pochopí každá matka, ktorá svoje deti nadovšetko miluje a je ochotná pre ne obetovať všetko, čo sa len dá.

Monika Beňová
Monika Beňová
Zdroj: https://www.instagram.com/p/Cd5w-R7qcgr/

Monika na svojom Instagrame okrem práce ukazuje aj svoje súkromie. Tentokrát sa pochválila záberom svojej milovanej rodiny. Na fotke nechýba ani jej syn so svojou rodinkou. "Moje poklady. Ďakujem Ti Pane za všetko," napísala Monika k fotke. NÁDHERNÚ RODINNÚ FOTO SI POZRITE TU!