Celebrity Erika Judínyová ukázala tehotenské bruško: WOW! TAKTO ešte nikdy nevyzerala! (FOTO)

Erika Judinyová a Štefan Skrúcaný
ZDROJ: Profimedia

Známa moderátorka populárnej Smotánky Erika Judínyová sa pomaly ale určite tehotensky guľatí. Po bábätku vždy túžila, no až doteraz jej nebolo dopriate. Je preto vidieť, že si tehotenstvo veľmi užíva a prispôsobuje mu aj svoj zovňajšok. Pozrite sa, ako jej to pristane!

Známa dvojica sa zosobášila v roku 2015 a teraz sa im plní sen o dieťati.
Známa dvojica sa zosobášila v roku 2015 a teraz sa im plní sen o dieťati.
Zdroj: Emil Vaško, TV Markíza

Už čoskoro mamina Erika Judínyová je nám známa z televíznych obrazoviek, kde ju vidíme v šoubiznisovej relácii Smotánka. Len nedávno sa pochválila novinkou, že z nej bude maminka, a strhla tým na seba všetku pozornosť.

Spolu s manželom Štefanom Skrúcaným, slovenským hercom, a taktiež moderátorom, spoločne očakávajú už čoskoro príchod ich dcérky na svet. Pre TV Markízu povedala: „Áno, budem mamou. Sme s manželom nesmierne šťastní a už sa na bábätko veľmi tešíme.“

Doteraz na seba Erika pútala pozornosť práve minišatami, veľkými výstrihmi, vysokými podpätkami… Moderátorka totiž zbožňuje extravaganciu, čo bolo na jej outfitoch vždy vidieť. Teraz sa však obliekaním prispôsobuje tehotenskému brušku a musíme uznať, že jej to sekne ešte viac, ako doteraz!

Otvorte si našu galériu, kde nájdete jej fotografie, ktoré vám to potvrdia!

#WANDASK