Celebrity Evelyn sa ZASE predviedla: Schudla a ukázala postavu v plavkách, v ktorých jej vidieť... Uff!

Evelyn Kramerová
ZDROJ: instagram

Komička, ktorú poznáme pod pseudonymom Evelyn, nikdy nevyzerala lepšie! To, že na sebe veľmi tvrdo makala, je aj dosť vidieť a my vôbec nepochybujeme o tom, že sa aj lepšie cíti. Svedčí o tom aj jej najnovšia fotografia, ktorú zverejnila na svojom instagramovom profile...

Evelyn
Zdroj: Instagram.com/evelynjefresh/

Už dávnejšie sme si mohli všimnúť, že z Evelyn doslova ubúda. Ešte minulý rok v lete sme na jej instagrame videli fotografie, ktoré nasvedčovali tomu, že Evelyn na sebe skutočne pracuje a je to aj patrične vidieť. Aj keď, podľa jej slov, sa o týchto zmenách moc s verejnosťou deliť nechcela, no chtiac-nechtiac skutočne musela. Našťastie si nakoniec povedala „prečo nie“ a my sme jej za to veľmi vďační.

Nie je to však jej jediné neschovateľné tajomstvo, len nedávno totiž podstúpila aj operáciu pŕs. Avšak nie z dôvodov, pre ktoré to robí väčšina žien na tomto svete. Naopak, Evelyn si ich musela dať zmenšiť práve kvôli tomu, že to už negatívne vplývalo na jej zdravotný stav.

Evelyn
Zdroj: Instagram.com/evelynjefresh/

Pre Plusku.sk to aj potvrdila: ,,Áno, je to pravda, ale nejako veľmi by som to neriešila, lebo to nie je úplne zjavné. Nie je to radikálna zmena, prsia mi zmenšili o dve čísla, akoby pocitovo je to lepšie,“ povedala komička a dodala, že: „Cítim sa lepšie aj zo zdravotného hľadiska, lepšie sa mi robia veci. Som spokojná s týmto rozhodnutím.“

A my jej to rozhodne kvitujeme. Navyše, vôbec nevyzerajú neprirodzene, ani umelo, takže lekári odviedli skutočne dobrú prácu. Evelyn si to určite myslí tiež, keďže zverejnila fotografiu, na ktorej sa nimi pýši, a to priamo na pláži a v skutočne odvážnych plavkách! Neveríte? Otvorte si našu galériu, kde túto fotografiu nájdete.

#WANDASK