Tehotenské bruško už neskryje!

Obľúbená speváčka zo sesterského dua Twiins sa čoskoro stane po druhýkrát mamou. Doma už jej robí radosť dcéra Linda, ktorú má so svojim bývalým partnerom Stanislavom Lobotkom. Daniela bola určité obdobie sama, keď jej do života vstúpil herec a študent medicíny Victor Ibara, s ktorým po krátkej známosti hneď otehotnela.

TAKTO VYRIEŠILA DANIELA PROBLÉM S TEHOTENSKÝM BRUŠKOM – FOTO TU!

Dvojica túto radostnú novinu najprv tajila, keď však pred niekoľkými dňami nakoniec vyšli s pravdou von. „Obaja sa veľmi tešíme. Zároveň nás mrzí, že takú citlivú informáciu niekto vytiahol tak skoro,“ potvrdila Daniela svoje tehotenstvo pre Nový Čas, pričom podľa dostupných informácií by mala byť v druhom mesiaci.

Nízlovej nový partner sa už zoznámil aj s Danielinou dcérou Lindou.
Nízlovej nový partner sa už zoznámil aj s Danielinou dcérou Lindou.
Zdroj: Instagram Daniela Nízlová

Twiinska zo začiatku svoje bruško na verejnosti neukazovala, ako sa však zdá, s potvrdením krásnej novinky sa už viac neskrýva. Svoje tehotenstvo tak konečne ukázala aj na spoločenskej akcií, na ktorej vystupovala spoločne so sestrou Veronikou. Daniele jej bruško vykuklo počas speváckeho vystúpenia, keď sa ku fotografom otočila bokom. Rovnako po akcií sa budúca dvojnásobná mamička vybrala ku kaderníkovi, kde jej rastúce bruško začalo vo vypasovaných gatiach vadiť. Tento „malý problém“ Twiinska vyriešila po svojom, čo môžete vidieť aj v galérií.

TAKTO VYRIEŠILA DANIELA PROBLÉM S TEHOTENSKÝM BRUŠKOM – FOTO TU!