S novými vlasmi vyzerá úžasne.

Mamba Dasha sa teší z nových vlasov, a to zaslúžene! Po fiasku na dovolenke v Dubaji, kde obľúbenú speváčku a jej partnera nechutne oklamali, by takúto odmenu potreboval každý. "Tak nás oklamali, že to ani nie je možné, a to som si hovorila, že nekupujme to, lebo to bude podvod a aj tak sme to kúpili, lebo tam nebola iná možnosť,“ rozčuľovala sa Mamba vo svojom príspevku na Instagrame, v ktorom opisovala, že si na dovolenke kúpili predražené karty s internetom, ktoré im mali platiť mesiac, ale napokon z toho bolo iba pár dní.

"Dnes ráno nám obom došla sms, že o 7 dní nám končí platnosť paušálu a potom nám stiahnu ďalších 160eur z účtu. Zabudli nám povedať, že je to platnosť za kalendárny mesiac a nie na mesiac od zakúpenia karty. Vôbec neviem, čo teraz budem robiť. Musím ísť riešiť to, aby mi opätovne nestiahli 160 eur za ďalší mesiac," podelila sa o svoju skúsenosť bývalá účastníčka šou Mr. Bombastic.

Mamba Dasha s novým účesom žiari.
Mamba Dasha s novým účesom žiari.
Zdroj: Instagram/Mamba Dasha

A preto niet divu, že speváčka si potrebovala po príchode domov urobiť radosť, a tak si to namierila rovno ku kaderníkovi."A tak som dnes skočila ako krátkovláska. Trošku som šokovaná, ale zároveň sa mi to dosť páči. Asi som už zúfalo potrebovala zmenu a pocit zdravých vlasov. Strihli sme a zafarbili na tmavšie,“ pochválila sa Mamba novým účesom na svojom Instagrame, pričom musíme uznať, že jej to takto naozaj pristane.