Takáto je realita!

Zuzana Strausz Plačková patrí ku kráľovnám slovenského Instagramu, pričom na jej konte svieti 873 tisíc sledovateľov. Na jej Instagrame nájdete prevažne dokonale upravené fotografie a videá, na ktorých prezentuje ako svoj luxusný, tak aj rodinný život. Aj napriek tlaku sociálnych médií vždy vyzerať dobre sa pred časom sama rozhodla, že s filtrami na sociálnych sieťach nadobro končí.  

FOTOGRAFIE PLAČKOVEJ BEZ FILTROV A ZBLÍZKA TU!

,,Neviem, či ste si všimli, ale dnes je to presne dva týždne, čo vôbec nepoužívam filtre. Človek si tak zvykol na tie filtre, že až sa mi to zhnusilo. Tak som sa rozhodla, že tie filtre na storíčkach nebudem používať. I keď ma to občas trochu pokúša. Ale nie, nebudem používať tie filtre. Lebo proste vyzerám na pi*u s tými filtrami, povedzme si pravdu,“ povedala v minulosti Plačková na adresu skrášľovacích filtrov. Ako to však býva, realita so skrášľovacími filtrami a bez nich býva v skutočnosti odlišná.

Zuzana Plačková s manželom a synom v Ríme
Zuzana Plačková s manželom a synom v Ríme
Zdroj: https://www.instagram.com/p/CsTnlvhoM-n/

Tentokrát známa influencerka navštívila beauty salón, v ktorom si nechala spraviť ultralift tváre, pričom na fotografiách ukazuje fanúšikom účinky pred a po zákroku. No pozorné oko diváka si nemohlo nevšimnúť, že na snímkach bez filtrov a poriadne zblízka je jej tvár poznačená výraznými nedokonalosťami, ktoré si vo videách na Instagrame určite nevšimnete.

FOTOGRAFIE PLAČKOVEJ BEZ FILTROV A ZBLÍZKA TU!