Cez priesvitné spodné prádlo bolo vidieť takmer všetko!

Influcencerka Bianka Rumanová sa tento rok odhodlala pre rázny krok, kedy si nechala vylepšiť svoje prirodzené prsia. „Myslím si, že sa budem cítiť fakt lepšie. Naozaj sa na to teším a teší sa aj môj priateľ. Som zvedavá. Asi také sú teraz moje pocity. Ja vám potom poviem kam, ku komu a ako to vlastne prebiehalo, lebo si myslím, že by vás to mohlo zaujímať. Tak, len mi držte palce,“ povedala o zákroku temperamentná tmavovláska.

FOTKU, KTORÁ POBÚRILA FANÚŠIKOV NÁJDETE V GALÉRIÍ!

Ako píše magazín ODZADU, prezentácia nových pŕs nenechala na seba dlho čakať, pričom fanúšikovia Bianky ostali v nemom úžase. Skôr reklama na tvoje nové prsia. Každopádne sú krásne, ale nehovorila si v storkách, že ich uvidí len tvoj priateľ a nie celé Slovensko,“znel komentár od fanúšičky, pričom Bianka má na fotke na sebe oblečené priesvitné spodné prádlo, cez ktoré vidieť takmer všetko.

Prsia pred operáciou
Prsia pred operáciou
Zdroj: Instagram @biankarumanova

Influencerka na komentár od fanúšičky okamžite reagovala, pričom ona tvrdí, že na fotografií jej prsia nie je vôbec vidieť. „Povedala som, že moje holé prsia nikdy neuvidíte. Ja neviem, kde vy vidíte holé prsia alebo nejaké akty, ale toto je veľmi decentne nafotená spolupráca na krásne spodné prádlo a vy aj s tým máte problém, ohradila sa Rumanová. Či jej na spomínanej fotografií vidieť takmer nahé prsia posúďte sami.

FOTKU, KTORÁ POBÚRILA FANÚŠIKOV NÁJDETE V GALÉRIÍ!