Twiinska si nevie dať rady.

Veronika Nízlová prežíva najkrajšie životné obdobie od momentu, kedy sa stala mamou malej Ney. Aj keď zo začiatku Twiinska meno otca zatĺkala, časom sa ukázalo, že ide o známeho speváka Matúša Kolárovského, prezývaného aj ako Yael.

SÚ OFICIÁLNE SPOLU? DÔKAZOM MÁ BYŤ FOTKA V GALÉRIÍ!

Ich spoločná dcérka Nea rastie ako z vody, preto je úplne prirodzené, že sa ju snaží Veronika odstaviť od cumlíka. Neprebieha to úplne jednoducho, a tak sa Veronika rozhodla požiadať o radu fanúšikov. „Keďže už má všetky zuby a nechcem, aby sa jej vyrotovali predné zúbky," vysvetlila na Instagrame, pričom priznala, že Nea celú noc preplakala. „Včera celú noc plakala, zatla som sa a nedala som jej. Dala som jej namiesto toho napiť vodičku. Cez deň v pohode, ani ju nenapadlo," opísala ťažkú noc zúfala mama, pričom si pýtala overené rady a tipy aj od svojich sledovateliek. „Čo dávate na začiatku namiesto dudky? Lebo len plače a kričí "dudu dudu"," prosila v príspevku o pomoc.

Matúš Kolárovský s Veronikou a ich dcérkou neou.
Matúš Kolárovský s Veronikou a ich dcérkou neou.
Zdroj: Instagram veronikatwiins

Twiinska sa prednedávnom vrátila z dovolenky v Turecku, kde jej robila spoločnosť ako dcérka Nea, tak aj hudobník Matúš Kolárovský. Rodičia malej Ney pridávali počas dovolenky na svoje sociálne siete spoločné fotografie a videá, na ktorých pôsobia ako romantický zaľúbený pár. A práve jedna z týchto fotografií môže byť dôkazom, že medzi Veronikou a Matúšom je niečo viac, ako obi dvaja tvrdia. SÚ OFICIÁLNE SPOLU? DÔKAZOM MÁ BYŤ FOTKA V GALÉRIÍ!