Oslávenkyni gratulujeme!

Dcéra herečky Dominiky Kavaschovej, Maia, má za sebou veľký deň. Hrdí rodičia jej usporiadali krásnu narodeninovú oslavu, ktorá sa odohrávala v krásnej prírode Slovenska. Takúto nádhernú oslavu by jej mohol závidieť nejeden z nás!

ROZKOŠNÉ FOTKY Z OSLAVY DOMINIKINEJ DCÉRKY NÁJDETE TU!!

Ešte prednedávnom herečka, ktorú poznáte najmä zo seriálu Oteckovia, zverejnila na svojom Instagrame dojímavú fotografiu, ktorá naznačovala, jej malá princezná, ktorú má s hercom Danielom Fischerom, onedlho oslávi dva roky. „O mesiac sú to dva roky, čo sme nonstop spolu. Si a budeš moja najlepšia kamarátka, si a budeš moja najväčšia láska. Každým dňom mi rastie srdce a som vďačná za to, že som tvojim pričinením mohla spoznať samú seba…tú skutočnú mňa, ktorá čakala na moment, keď prídeš a ukázala mi všetky svoje zázraky, ktoré skrývala. Tiež nehu, lásku, silu, odvahu, vrúcnosť,  bezpodmienečnosť a večnosť❤️ Maiazraja.“ napísala vtedy Dominika krásne vyznanie svojej dcérke.

Archívna fotografia, ku ktorej herečka zverejnila dojímavý odkaz.
Archívna fotografia, ku ktorej herečka zverejnila dojímavý odkaz.
Zdroj: https://www.instagram.com/p/Cqtb6Oeo3Si/

Mesiac ušiel ako voda, pričom obľúbená herečka konečne usporiadala svojej dcérke krásnu narodeninovú oslavu, ktorá síce nebola extravagantná a honosná, ale za to jednoduchá a čarovná. „Milujeme ťa dievčatko naše čarovné,“ napísala Dominika odkaz ku sérií fotografií, ktoré sú tak rozkošné, že z nich padnete na zadok!

ROZKOŠNÉ FOTKY Z OSLAVY DOMINIKINEJ DCÉRKY NÁJDETE TU!!