Darí sa jej! Speváčka Martina Schindlerová sa na sociálnej sieti pochválila krásnou novinou. O čo ide?

O Martine nebolo pár rokov vôbec počuť, no teraz žne jeden úspech za druhým! Okrem toho, že sa venuje spevu, vydala novú pesničku a stará sa o svoje dve ratolesti, stíha aj študovať. "Vážení a milí, dovoľte mi pochváliť sa, že už som doktorka PhD. a mám titul za menom," pochválila sa krásna umelkyňa. Pridala aj fotku, na ktorej drží kvety, ktoré takmer určite dostala od svojich blízkych, ktorí na ňu musia byť nesmierne pyšní.

Martina Schindlerová úspešne ukončila vysokoškolské štúdium.
Martina Schindlerová úspešne ukončila vysokoškolské štúdium.
Zdroj: instagram

"Tento týždeň som úspešne ukončila svoje trojročné doktorandské štúdium na fakulte práva na Univerzite Komenského v Bratislave obhajobou dizertačnej práce. Bol to nervák, ako každá štátna skúška, darmo už mám deti a kadečo v živote za sebou," doplnila Martina, ktorej gratulujeme z celého srdca.

"Tituly si pri meno nepíšem, ale znamenajú pre mňa takú pečiatku, že som fakt dokázala zvládnuť to, čo som sa rozhodla. Som dôkazom toho, že všetko vo vašom živote je možné, že každý váš sen, ktorý záleží od vás (nie od niekoho iného) sa vám splní, keď sa rozhodnete, že to chcete zažiť. A môže to znieť akokoľvek bláznivo, je to reálne," myslí si atraktívna speváčka. "Ďakujem za všetkých svojich kolegov, a za všetkých mojich študentov, obohatili ste ma, ani neviete ako. Možno ostanem pôsobiť na škole aj ďalej," uzavrela Schindlerová.

FOTKY MARTINY NÁJDETE V NAŠEJ GALÉRII