Mini plavky to skoro nevydržali!

Kontroverzná Lela Vémola sa netají tým, že má v obľube plastické operácie, pre ktoré neváha častokrát vycestovať aj do zahraničia. Po umelých prsiach nasledovala aj plastická operácia zadku, kvôli ktorej musela navštíviť až plastického chirurga v Turecku.

MINI PLAVKY TO SKORO NEVYDRŽALI: FOTO TU!

„Oprava môjho pozadia bola naozaj akútna, pretože som to mala vo veľmi zlom stave. Bohužiaľ, bolo to spôsobené hlavne zlou predchádzajúcou plastikou zadku. Okrem implantátov sme sa s pánom doktorom dohodli, že spravíme aj čiastočnú liposukciu, keďže sa mi nepodarilo pribrať toľko, koľko som mala a nemala som veľa tukových buniek,“ napísala sexi blondínka o svojom novom pozadí na sociálnej sieti, z ktorého bola priam nadšená.

Lela v úlohe Barbie
Lela v úlohe Barbie
Zdroj: Blesk, Tonda Tran

Lela sa rozhodla toto svoje nové pozadie predviesť aj na rýchlej dovolenke v Dubaji, kde jej robí spoločnosť aj jej manžel Karlos a ich syn. Lela na pláž zvolila ultra mini plavky, ktoré držali jej nadupaný dekolt len silou vôle, pričom predviedla aj svoje nové pozadie, na ktoré je hrdá. Domáci museli byť z jej plážového looku doslova v rozpakoch!

MINI PLAVKY TO SKORO NEVYDRŽALI: FOTO TU!