Speváčka nie je so sebou vôbec spokojná.

Mamba Dasha je na svojich sociálnych sieťach k svojim fanúšikom naozaj úprimná, čo dokazuje aj jej priznanie, v ktorom sa zverila, že pribrala a už nemá takú postavu, na akú bola zvyknutá. „Pred dovolenkou tam bolo navyše ďalších 5,” povedala speváčka úprimne o kilách navyše, ktoré ju trápili ešte pred poslednou dovolenkou a dodala: „Nalejme si čistého vína, takúto postavu som mala naposledy koncom 7. mesiaca. Toto naozaj nie je v poriadku,” zhodnotila svoj aktuálny stav známa speváčka.

TAKTO VYZERALA MAMBA DASHA PREDTÝM, NEŽ PRIBRALA – FOTO TU!

Ako píšu Topky.sk, aj dobre mierená poznámka od snúbenca Dashu nakopla k tomu, aby so svojou postavou konečne začala niečo robiť. „Ja nemám čo nosiť, lebo všetky legíny sa v poslednom čase robia hrozne pevné a sťahujú, čo je super, lenže ja sa v nich dusím. Ale našla som legíny, ktoré sú elastické, ale nie sú také pevné, cítim sa v nich super. Tak som si chcela zobrať hneď aj v inej farbe a vtom mi Tóno povedal, že v nich mám celulitídu, že to vidno cez legíny,” zverila sa na svojom Instagrame nespokojná speváčka.

Nešetrili ju. Dáša Šarközyová sa vyfotila v tejto róbe. Zlizla si kritiku, že s partnerom Tonym vyzerajú ako mama so synom.
Nešetrili ju. Dáša Šarközyová sa vyfotila v tejto róbe. Zlizla si kritiku, že s partnerom Tonym vyzerajú ako mama so synom.
Zdroj: TV Markíza

„Milujem ho za to, že je úprimný, pretože by bol problém, keby mi to nepovedal a ja by som to potom sama zistila. Takže po prvé – super, ale po druhé – presne toto som nechcela počuť. Tak som si uvedomila, že je naozaj čas,”povedala o slovách Tonyho mama malého Manola a dala tak svojim fanúšikom vedieť, že už je ten správny čas, aby získala naspäť svoju vyšportovanú postavu, ktorou sa mohla pochváliť pred niekoľkými rokmi.

TAKTO VYZERALA MAMBA DASHA PREDTÝM, NEŽ PRIBRALA – FOTO TU!