Tragédia sa dotkla každého z nás...

Slovenskom otriasla obrovská tragédia, ktorá sa odohrala v Bratislave. Opitý vodič vrazil do zastávky, kde usmrtil a zranil niekoľko osôb. Vinník nehody je generálny sekretár Deaflympijského výboru Slovenska Dušan Dědeček. Nameraných mu bolo 1,6 promile alkoholu. V aute ako spolujazdec sedel podľa informácii plusky aj jeho syn. K štyrom obetiam nehody pribudla v pondelok krátko po poludní piata - iba 21-ročná študentka.

Pluske.sk sa podarilo spojiť s misskou Viktóriou Podmanickou, ktorej sa táto mimoriadne tragédia veľmi dotka. "Áno, na zastávke Zochova bol aj môj brat. Bol tam aj so svojím kamarátom, ktorého najprv nevedel nájsť. Potom ho našiel niekoľko metrov ďalej od zastávky. Zavolal sanitku. On bol ten, ktorý privolal pomoc! Bola to veľká hrôza, na mieste videl tých ľudí, že koniec... Môjmu bratovi sa, našťastie, nič nestalo, ale, bohužiaľ, jeho kamarát také šťastie nemal. Je jednou z obetí," povedala Podmanická. "Kamarát môjho brata by o dva týždne oslávil 20 rokov," pokračovala smutne.

Tragédia otriasla naozaj každým z nás. Mnoho celebrít sa rozhodlo vyjadriť svoj názor aj na sociálnych sieťach. Pridala sa k ním aj mnohými sledovaná Jasmina Alagič. Jej slová znejú desivo. NÁJDETE ICH V GALÉRII TU.