Kollárová milenka sa odfotila NAHÁ v sprche!

Okolo Borisa Kollára je v poslednej dobe poriadne rušno. Jedna z matiek jeho detí rozpútala vojnu o vyššie alimenty a na Kollára a jeho dcéru vytiahla viacero nechutných informácií. Popri tom je Boris v očakávaní ďalšieho potomka, ktorého mu má porodiť Laura Vizváryová.

INTÍMNE FOTO KOLLÁROVEJ MILENKY ZO SPRCHY SI POZRITE TU

Aj keď Laurine tehotenstvo najskôr obaja popierali, nakoniec vyšla pravda najavo. Zdroj prezradil Novému Času viac ako dosť. „Laura s ním žila ešte predtým, ako bol s Barborou Richterovou, ale keď už mala Barbora rodiť, tak ju vyhodil. Potom chvíľu neboli v kontakte, ale nie nadlho. Neskôr sa stretli na jednej zábave. Boris tam prišiel aj so svojou mamou a znovu nadviazali kontakt. Laura to už popierať ďalej nemôže, lebo dieťa sa má narodiť na prelome mája a júna. Má sa im narodiť chlapec,“ prezradil zdroj pre Nový Čas. Laura by aktuálne mala žiť aj so svojím 5 ročným synom z predchádzajúceho vzťahu v Rovinke v prenajatom byte, ktorý by jej mal platiť práve Boris.

laura vizváryová
laura vizváryová
Zdroj: IG/L.V.

Laura už svoje tehotenské bruško neskrýva. Po tom, čo ju novinári nafotili pred jej obchodom ho hrdo vystavuje na obdiv. Najnovšie sa ukázala v sprche úplne nahá a na bruško si penou nakreslila srdiečko. Odvaha a odhaľovanie jej veru nerobia žiadny problém. INTÍMNE FOTO ZO SPRCHY NÁJDETE TU

Anketa
Myslíte si, že je to posledné dieťa Borisa Kollára?
  • 3%
  • 97%