Na Slovensku bolo krátko po vianočných sviatkoch spustené očkovanie proti ochoreniu Covid-19. Na povrch vyplávali i informácie o uprednostnení bývalej tenistky Dominiky Cibulkovej s manželom a teraz sa k nim pridala ďalšia mediálne známa osobnosť.

Zrejme PhDr. Renátu Názlerovú poznáte aj vy najmä ako dlhoročnú ikonu jojkárskych relácií Súdna sieň či  Ochrancovia. Táto 52-ročná herečka a moderátorka dnes už pôsobí na celkom inom poli. Už niekoľko mesiacov pracuje ako riaditeľka Domova sociálnych služieb v Pezinku. Práve to bolo jednou z pohnútok očkovania.

Zaočkovaná Renáta
Zaočkovaná Renáta
Zdroj: Instagram

,,Uvedomujem si, že moje prípadné ochorenie a s tým súvisiaca infekčnosť je hrozbou pre tých, ktorých milujem a ktorých chcem chrániť. Uvedomujem si, že som súčasťou kolektívu ľudí, ktorí sa deň i noc starajú o starých, ťažko chorých ľudí a môj rešpekt a úctu k nim môžem vyjadriť aj tým, že urobím, čo je v mojich silách pre ich bezpečnosť. Uvedomujem si, že som zodpovedná za 120 klientov, a to neznamená len podpisovať papiere, ale aktívne sa pričiniť o ich ochranu a bezpečné prostredie pre nich,”napísala k samotnej snímke.