Krásna herečka Jennifer Aniston je dnes už miestami doslova na nepoznanie. Nie, nehovoríme o jej dokonalých fotografiách v zahraničných časopisoch, ale o tých, ktoré sa občas objavia „na výstrahu“ od paparazzi, ktorí ju zachytia v ten najnevhodnejší okamih…

Nechajte sa inšpirovať raňajkami Jennifer Aniston.
Zdroj: profimedia.sk

Je to však skutočne o tom – zachytiť ju v pravý okamih? Totiž fotografom sa celebrity nevyhnú asi nikdy. A ak aj áno, tak len veľmi výnimočne. Jennifer Aniston je však jedna z tých celebrít, ktorá si len veľmi ťažko ustráži svoje súkromie. Vďaka tomuvšak máme možnosť vidieť jej premeny naprieč časom.

A teda vidíme, že Jennifer Aniston prešla poriadnou zmenou! Kiežby sme však mohli povedať, že pozitívnou. Napriek tomu ale túto herečku ešte stále vnímame veľmi pozitívne a jej fanúšikovia ju priam zbožňujú. Neraz ju preto zahraničné médiá označili za jednu z najkrajších žien sveta. Aj to môže byť dôkaz toho, že je jej krása na skutočne vysokej úrovni.

Avšak našli sa i skeptici, ktorí sa pýtajú, či je možné ju takto označovať aj napriek tomu, že už podstúpila nejednu plastickú operáciu? Nakoniec však priznala niečo, čo by ste nečakali!

Otvorte si našu galériu, kde nájdete, o čo ide…
Anketa
Dali by ste si spraviť plastiku?
  • 34%
  • 66%