Už dlho sa o tom pošuškávalo, a konečne je to tu! Všetci veľmi dobre vieme, aká je Kate Middleton výborná vojvodkyňa, a ako skvele sa zhostila svojej role už od začiatku svojho „vládnutia"...

Obrovská radosť v kráľovskej rodine: Kate a William žiaria šťastím! Konečne sa im pošťastilo...

Výborne vychováva i svoje deti, spolu s princom Williamom mimoriadne dbajú na to, aby sa im dostalo čo najlepšieho vzdelania a komfortu. Jediné, čo ju možno trochu trápi, je vzťah s kráľovnou Alžbetou II., s ktorou má vraj už od začiatku trochu komplikovanejší vzťah, než by chcela.

Avšak prianie kráľovnej, že by chcela mať v paláci kopec pravnúčat, myslíme si, spĺňa do bodky. A teraz svoje postavenie v kráľovskej rodine Kate ešte viac potvrdí.  O čo ide?

Vojvodkyňa Kate Middleton je podľa odborníkov výbornou v tom, čo robí. Svoje úlohy si plní veľmi svedomito, neustále ju vidíme usmiatu a spokojnú.

Momentálne má tri deti - najstaršieho syna Georgea, prostrednú dcérku Charlotte a najmladšieho syna Louisa - a hovorí sa, že s rodením ešte neskončila, a to aj napriek tomu, že už pri predošlých tehotenstvách jej lekári vraveli, že by už viac nemala riskovať, nakoľko jej tehotenstvá boli rizikové.

No napriek tomu by už v tomto roku chcela priviesť na svet ďalšie dieťatko! Rozhodne tým potešila najmä kráľovnú Alžbetu II., ktorá si želá veľa pravnúčat. Tá však na zmeny v kráľovskom paláci už zrejme nebude musieť dlho čakať, pretože to vyzerá tak, že... Kráľovská rodina oznámila veľkú novinku!

V galérii nájdete odpoveď, o akú novinku ide!