Europoslankyňa Monika Beňová je čerstvou maminou. Už 2,5 mesiaca si užíva svoje mamičkovské povinnosti spojené s dcérkou Leou. Nie pre každú ženu je však toto materské obdobie prechádzkou ružovou záhradou.

Monika Beňová nemá najľahšie noci.
Zdroj: instagram Monika Beňová

Monika sa stala maminou presne 1. novembra. Jej dcérka Lea jej teda už dva a pol mesiaca robí veľkú radosť, a určite si chvíle s ňou aj nekonečne užíva. Nepatrí však medzi rodičov, ktorí sú „iba“ na materskej dovolenke, čo samozrejme nie je málo, ale už jej začala chýbať jej práca, a tak dlho neobsedela.

Tí, ktorí máme tú možnosť, sme momentálne počas lockdownu na homeoffice. Tým, že sme doma, máme aj o čosi viac času sledovať aktuálne dianie a všetko, čo sa deje okolo nás. Nie je to inak ani v prípade Moniky Beňovej, ktorá všetko sleduje z pohodlia domova a za svojimi kolegami rozhodne nezaostáva. Rovnako, ako všetci ostatní, aj ona využíva sociálne siete na to, aby nestratila kontakt so svetom tam vonku.

Na svojom osobnom profile na sociálnej sieti Instagram priznala, že akurát prvýkrát predsedala svojmu výboru na boj proti harašmentu.

Niečo ju však v týchto dňoch trápi a priznala to práve v tomto poste. Otvorte si našu galériu, kde nájdete, o čo ide…