Celebrity Na koronavírus ZOMREL ďalší svetoznámy herec: Fanúšikovia smútia a rodine želajú veľa síl...

Syn sa s rodičmi nemohol ani rozlúčiť,
ZDROJ: Shutterstock

Je to tu opäť. Pred pár dňami sme vás informovali o tom, že jeden z obľúbených amerických hercov podľahol koronavírusu. Išlo konkrétne o herca Marka Bluma, ktorý zomrel vo veku 69-rokov a bol známy napríklad z kultového filmu Krokodíl Dundee...

Andrew Jack - herec
Zdroj: Instagram.com

Teraz si koronavírus vyžiadal ďalšieho filmového herca. Fanúšikovia si ho určite pamätajú z obľúbeného sci-fi filmu Star Wars. Ide o herca Adrewa Jacka, ktorý vo veku 76-rokov podľahol nákaze Covidu-19.

Okrem toho, že sme ho poznali z filmov Star Wars, bol aj trénerom dialektu v epickej trilógii Pán Prsteňov či perfektnej marvelovke Avengers: Endgame.

O smrti herca sa vyjadril aj jeho agent Jill McCullough nasledovne: „Andrew bol šialene zamilovaný do svojej manželky, ktorá je tiež trénerkou dialektov.“ Povedal to pre zahraničnú agentúru Associated Press.

Jeho manželka Gabrielle Rogersová zase potvrdila, že mu bol koronavírus diagnostikovaný len dva dni pred smrťou. „Nemal žiadne bolesti a odišiel s vedomím, že jeho rodina bola pri ňom až do konca,“ povedala. Ona sama však musí byť v týchto dňoch v prísnej karanténe, nakoľko bola s hercom v kontakte.

Jeho fanúšikovia samozrejme veľmi smútia a na sociálnych sieťach v týchto dňoch vyjadrujú jeho rodine úprimnú sústrasť. My tiež. 

Otvorte si našu galériu, kde nájdete ďalšie hercove fotografie aj z natáčania kultových filmov...

#WANDASK