Celebrity TOTO by ste nečakali! Princ William sa rozhodol opustiť Kate Middleton aj svoje deti! Uff...

Princ William a Kate s deťmi.
ZDROJ: Twitter

Viete, ako sa vo filmoch hovorí o tom, že keď ste raz vojakom, navždy ním aj zostanete? Zrejme to platí aj v prípade princa Williama, pretože chce urobiť radikálne rozhodnutie, kvôli ktorému by musel odísť od svojej rodiny!

Ruka v ruke reprezentujú svoju krajinu, čo by v budúcnosti mali ovládať aj deti.
Zdroj: Profimedia

Princ William totiž zvažuje svoj návrat do armády, kde „slúžil“ ako pilot leteckej záchrannej služby. Chce tak urobiť práve kvôli koronavírusu, ktorý sužuje celý svet. Zrejme cíti túto povinnosť a chcel by tak pomôcť priamo v epicentre súčasnej pandémie.

Vojvoda z Cambridge pracoval pre leteckú záchrannú službu dva roky, no potom, v roku 2017, z tejto služby odišiel práve kvôli kráľovským povinnostiam i kvôli svojej rodine.

William je
Zdroj: REX / Shutterstock Editorial / Profimedia

Zahraničné noviny The Sun sa však dostali k informácii priamo od zdroja, ktorý im prezradil, že: „William vážne uvažuje o návrate k pilotovaniu v leteckej záchrannej službe, aby bol nápomocný pri súčasnej pandémii. Vie, že celá krajina robí všetko preto, aby pomohla, a chcel by to urobiť aj on. Ale je to veľmi komplikované pre jeho súčasné postavenie, ktoré mu to veľmi nedovoľuje.“

Navyše do tohto všetkého vstupuje aj problém, s ktorým sa kráľovská rodina teraz vysporadúva, a to, že princ Charles je stále nakazený koronavírusom, a tak nemôže spĺňať svoje kráľovské povinnosti tak, ako doteraz. Musí ich zaňho teda čiastočne prebrať William. Napriek tomu sa však snaží urobiť všetko preto, aby pomohol.

A my mu držíme palce a ďakujeme mu!

Otvorte si galériu, kde nájdete Williamove fotografie z letectva...

#WANDASK