Celebrity Vždy pozitívna Eva Máziková v smútku: Zasiahla ju smrť, ktorú nečakala. Koronavírus jej vzal...

Eva Máziková
ZDROJ: Robo Homola

Nie, koronavírus nešetrí nikoho z nás. Ani známe celebrity, športovcov, chudobných či bohatých ľudí. Denne sa totiž dozvedáme o ďalších a ďalších nakazených týmto vírusom, k čomu sa vyjadrujú nielen hlavy politických strán, ale aj známe tváre, ktoré všetci dobre poznáme…

Na sedemdesiatku dostala Eva Máziková túto tortu.
Zdroj: Instagram.com/evamazikovaofficia

Jednou z takých známych tvárí, ktorá na svoju reakciu na koronavírus a aktuálnu situáciu nenechala dlho čakať, je aj veľmi energická a vždy pozitívna speváčka Eva Máziková. Tá už roky žije so svojím manželom na juhovýchode Nemecka, v Bavorsku.

Nikde na svete však momentálne nie je bezpečne, o čom sa rozrozprávala na sociálnych sieťach, kde priznala, že koronavírus aj jej vzal niekoho veľmi blízkeho.

„Pomáhajte lekárom tým, že naozaj budete počúvať to, čo lekári povedia. Ostaňte doma, nechoďte v skupinách von, pretože tým pomôžete lekárom a tým rýchlejšie korona odíde,“ odkazuje celému Slovensku Eva Máziková.

Nezabudla však spomenúť aj lekárov a sestričky, predavačov a predavačky, a tiež policajtov, ktorých prácu si veľmi váži a upozorňuje na to, že najmä v týchto dňoch, ale nielen, by sme im mali byť veľmi vďační.

„Dnes je ten deň, keď by som chcela poďakovať všetkým lekárom, všetkým sestričkám, všetkým predavačom, všetkým policajtom… Všetkým tým ľuďom, ktorí riskujú svoj život a chcú nám pomôcť. Pomôcť v tom, aby sa korona nerozširovala,“ povedala speváčka.

Avšak entuziazmom už neprekypuje, pretože v dôsledku koronavírusu prišla o blízkych… O koho? Dozviete sa v galérii…

Veľmi nás to mrzí a Eve Mázikovej a jej rodine želáme veľa síl a pevné zdravie!

#WANDASK