Celebrity Tehotná Monika Bagárová priznáva, že má strach o… Koronavírus nie je to jediné, čo ju trápi?!

Monika Bagárová
ZDROJ: Instagram.com/bagarovamonika/

Už to tak bude. Koronavírus nie je jediná vec, ktorá v týchto dňoch sužuje naše životy. Vie o tom svoje aj bývalá súťažiaca SuperStar Monika Bagárová, ktorá však už figuruje v tejto speváckej súťaži ako porotkyňa. Navyše už čochvíľa porodí svoje prvé dieťatko, a teraz sa dokonca vyjadrila k tomu, čo jej myseľ trápi a zamestnáva najviac… Uf.

Monika Bagárová
Zdroj: Instagram.com/bagarovamonika

Krásna budúca maminka Monika Bagárová nedávno priznala svoje obavy z koronavírusu. Nie je to však vôbec dobré, pretože je už skutočne v pokročilom štádiu tehotenstva, a tak by mala myslieť hlavne na svoje zdravie a na to, že všetko dobre dopadne. Rozumieme jej však, pretože pochmúrne myšlienky je v týchto dňoch skutočne veľmi ťažké zahnať preč.

Monika priznala, že kvôli vírusu, ktorý momentálne sužuje celý svet, ani nevychádza z domu. V domácej karanténe je teda aj so svojím partnerom Makhmudom Muradovom, s ktorým čaká bábätko. Český web stars24.cz zverejnil jej reakciu, v ktorej dúfa, že toto obdobie všetci zvládneme a čoskoro bude po všetkom.

Čo sa týka jej tehotenstva, dávnejšie povedala: „Je mi hrozne fajn, užívam si to a na všetko, čo príde, sa veľmi teším. Je to naprosto nová etapa života.“

Avšak teraz je už menej optimistická a pre ďalší český web priznala, čo jej spôsobuje koronavírus a izolácia.

Otvorte si našu galériu, kde nájdete celú jej odpoveď… Každopádne dúfame, že všetko zvládne v zdraví a v pohode. Držíme jej palce!

#WANDASK