Celebrity UFF! TENTO lekár Zuzane Plačkovej kvôli rúškam poriadne naložil: Je to neetické! Prekáža mi...

Prišla v sprievode 2 zamestnancov nášho ústavu, ktorých totožnosť overujeme, vchodom, ktorý je určený výlučne pre zamestnancov.
ZDROJ: Instagram.com/queen.plackova/

Zuzana Plačková nás na svoju reakciu nenechala dlho čakať. Ako je to u nej zvykom, opäť sa prostredníctvom svojho Instragramu prihovorila svojim fanúšikom, ktorých bude po incidente s rúškami určite menej, ako ich bolo doteraz...

„Jasné, že som vedela, že nemôžem prísť len tak niekam a zaniesť hocaký nedostatkový tovar. Viem, aká je aktuálna situácia, môj muž zostal sedieť v aute aj a som len vošla dovnútra, dala som im to v chodbe, a odišla som. Bola som tam tri minúty. Je mi z toho naozaj smutno, že išla som do toho na základe toho, že milujem tie deti." posťažovala sa v krátkych videách na Instagrame a dramaticky sa neubránila ani slzám.

Nuž, čo na to povedať, všakže… Odhliadnuc od toho však Zuzana Plačková na týchto rúškach aj kvalitne zarábala, a ešte stále zarába. Využila svoj vplyv na tisíce ľudí, ktorí ju sledujú na sociálnych sieťach, a doslova ešte aj „zneužila choré onkologické deti a, žiaľ, sčasti aj zamestnancov nemocnice,“ uviedol vo svojom stanovisku Národný ústav detských chorôb.

Čo na jej konanie hovorí jeden z lekárov, ktorý ju má poriadne v zuboch? Otvorte si našu galériu, kde nájdete jeho vyjadrenie... 

Spísali sme tiež pre vás aj zopár bodov, ako sa chrániť pred koronavírusom. Nájdete ich v nasledujúcom článku:

#WANDASK