Celebrity Bradov ochrankár prehovoril: Viete, aký je medzi nimi skutočný vzťah? Pitt tvrdí, že ľutuje...

Po boku ktorej bol Brad šťastnejší?
ZDROJ: Twitter

Stále sa polemizuje o tom, či Brad Pitt a Jennifer Aniston obnovia svoj dávny vzťah. Dlhú dobu to vyzeralo beznádejne, pretože Brad Pitt a Angelina Jolie vyzerali, že spolu zostanú doslova do konca života. Avšak opak je pravdou, a teraz je šanca, že…

Angelina Jolie, Brad Pitt
Zdroj: Northfoto

Cesty Brada Pitta a Jennifer Aniston sa rozišli v momente, keď sa Brad dal dokopy s Angelinou. Odkedy sa rozišli, drvivá väčšina ich fanúšikov začala uzatvárať stávky na tom, či sa vráti k Jennifer. S ňou si totiž stále rozumie, a podľa jeho slov ľutuje, že ju pred rokmi opustil! Uff…

Podľa všetkého to v posledných týždňoch vyzeralo tak, že to skúsia znova. Na Oscaroch ich navyše paparazzi niekoľkokrát vyfotili v skutočne dôverných chvíľach, a opäť nám tak svitla nádej, že sa kedysi najkrajší pár Hollywoodu znova spojí.

Aj keď sa klebetí, že Jennifer Aniston randí so spevákom Johnom Mayerom, ktovie… Hovorí sa však aj o tom, že s Johnom Mayerom mal komunikovať aj samotný Brad po tom, ako sa dozvedel o stretnutí Johna s Jennifer, a povedal mu, aby sa od nej držal ďalej. Fíha!

Vzťah medzi Jennifer a Bradom teda zostáva naďalej veľkým otáznikom, avšak, ako je to medzi Jennifer a Angelinou? Ochrankár čo-to prezradil, a my sme teda poriadne prekvapení!

Otvorte si našu galériu, kde nájdete jeho vyjadrenie…

#WANDASK