Celebrity Filmový svet smúti, jeho fanúšikovia sú v ŠOKU: Na koronavírus ZOMREL známy herec...

Roundabout Theater Company's Spring Gala 2006
ZDROJ: Gettyimages

Veľmi smutná správa zasiahla všetkých fanúšikov kultového filmu Krokodíl Dundee. Americký herec zomrel na koronavírus v stredu hneď po tom, ako sa mu zhoršil zdravotný stav…

Roundabout Theater 2005 Spring Gala
Zdroj: Paul Hawthorne

Americký filmový i divadelný herec Mark Blum zomrel vo veku 69 rokov v dôsledku koronavírusu (COVID-19). Jeho nákaza týmto vírusom viedla až k tomu, že sa jeho stav rapídne zhoršil, až nakoniec infekcii podľahol. Uviedla tak únia Screen Actors Guild.

„S hlbokým zármutkom vám oznamujem, že náš priateľ a bývalý člen predstavenstva Mark Blum zomrel v dôsledku komplikácií spôsobených koronavírusom. Mark bol členom spolku Screen Actors Guild,“ uviedla dnes Rebecca Damon, viceprezidentka SAG-AFTRA (Americká federácia televíznych a rozhlasových umelcov, pozn. red.).

Smútia za ním aj jeho divadelní kolegovia: „Ďakujem za všetko, čo si pre naše divadlo urobil, Mark,“ povedal jeden z nich. „Budeš nám chýbať.“

Herec sa preslávil vo filmových snímkach ako Krokodíl Dundee či Hľadám Susan. Zn.: Zúfalo. Pravidelne tiež účinkoval v newyorskom off-Broadwayovom divadle „Playwright Horizons“.

Otvorte si galériu, kde nájdete hercove fotografie…

#WANDASK