Sympatická česká speváčka, Lucka Bílá, sa na Instagrame podelila o dojímavý príspevok o svojom živote. Za čo sa poďakovala a čo ju robí šťastnou?

Lucka patrí medzi skvelé muzikálové herečky a jej príspevok sa týkal najmä predstavenia Carmen. "Keď som pred 13 rokmi hrala Carmen po prvýkrát, bola som nešťastná ako šafárov dvorček, bola som sama, bez lásky a so strachom, čo bude ďalej," takto začala dojímavé vyjadrenie. 

Lucie Bíla je šťastná po boku Radka.
Lucie Bíla je šťastná po boku Radka.
Zdroj: instagram.com/Lucie Bíla

Pred pár dňami hrala poslednýkrát na jej derniére, a tak si zaspomínala na to, čo všetko vďaka tejto skúsenosti získala. "Svojho partnera som spoznala pred 6 rokmi na obnovenej premiére tohto úžasného muzikálu, a tak by som teraz rada poďakovala z celého srdca... Mojej drahej Carmen za lásku, ktorú mi priviedla do života..."

Poďakovala sa aj svojím kolegom, fanúšikom, divadlu a hlavne svojmu partnerovi. Lucka to ukončila krásnou vetou: "protože tak, ako Carmen ani ja nemôžem žiť bez lásky." Lucka šťastím a láskou prekvitá. Súčasťou jej príspevku bola zamilovaná fotka Lucky a Rada, ktorú nájdete v galérii TU.