Skúsená moderátorka prezradila, prečo po 13-tich rokoch odišla z Markízy!

Známa blondínka, Marianna Ďurianová, má za sebou pestrú moderátorskú kariéru a v médiách sa pohybuje dlhé roky. Začínala ako programová hlásateľka v RTVS, neskôr si prešla inými médiami, no opäť zakotvila tam, kde začala. Verejnosť najviac šokoval jej koniec v Markíze. Pre portál Topky.sk prezradila, aký bol pravý dôvod jej odchodu.

AKO VYZERALA MARIANNA NA ZAČIATKU KARIÉRY V TELEVÍZII? FOTO TU

„Pred dvadsiatimi rokmi som začala ako programová hlásateľka v Slovenskej televízii, kde som síce pôsobila len chvíľu, asi polroka a potom ma vtedajší majiteľ TV Markíza Pavol Rusko oslovil, či by som neprišla na konkurz do jeho televízie. Tak som prišla a strávila som tam krásnych, myslím 14 rokov. Boli to veľmi pekné roky, v zásade moje profesionálne začiatky a dali mi veľmi veľa v rámci kariéry,“  zaspomínala si Marianna v rozhovore pre Topky.sk.

Marianna Ďurianová na Krištáľovom krídle.
Marianna Ďurianová na Krištáľovom krídle.
Zdroj: EMIL VAŠKO

„Prišla som do etapy, kedy som sa stala mamou a už tá práca nebola pre mňa až taká prioritná. Príliš mi nevyhovoval ten pracovný čas, ktorý tam bol a ten pracovný tlak a všetko dokopy, pretože som si chcela užiť to, že som mamou, takže nastali zmeny. Išla som na materskú, potom som pracovala chvíľku v iných médiách a napokon som sa vrátila späť, odkiaľ som prišla, do RTVS,“ povedala otvorene moderátorka pre Topky.sk. Moderátorkin syn Romanko má už 10 rokov a pozrite, aký je to fešák. JEHO FOTO NÁJDETE TU

Anketa
Podobá sa podľa vás Romanko na mamu?
  • 21%
  • 79%